Aktualności

Dobry mecz kontrolny w naszym wykonaniu

• autor: admin1987, 2014-08-17 08:56

GKS LIPOWIEC - TAMKA DZIERZGOWO 2:4(0:1)

Ostatni mecz kontrolny, przed startem ligi, wyszedł w naszym wykonaniu bardzo dobrze. Choć na mecz udało się 11 graczy plus rezerwowy bramkarz to nasze zwycięstwo było bardzo pewne. Gospodarze tylko na początku drugiej połowy, przez kilka minut mocno nas przycisnęli, reszta spotkania była z naszą przewagą. Przede wszystkim w pierwszej połowie nasza gra była taka, jak powinna być zawsze. Nie dopuszczaliśmy do groźnych sytuacji pod naszą bramką i spokojnie prowadziliśmy grę. Łupem bramkowym w spotkaniu, po równo podzielili się Michał Zbysiński oraz Jarosław Gadomski.

Najciekawsze momenty:

3' - Dawid Krajewski trafia w mur z rzutu wolnego

6' - świetne prostopadłe podanie Łukasza Wójtowicza, strzałem po długim rogu na bramkę zamienia Michał Zbysiński.

11' - dobry strzał Łukasza Wójtowicza

14' - po indywidualnej akcji prawą stroną niecelnie uderza Mateusz Chiliński

27' - pięknie z piłką w polu karnym obrócił się Krzysztof Kwiatek, jednak bramkarz zdołał obronić

28' - po rzucie rożnym bardzo dobrej sytuacji nie wykorzystał Mateusz Chiliński

35' - groźna akcja Lipowca

II POŁOWA

48' -  w ataku GKS Lipowiec, dwukrotnie zagroził naszej bramce

52' - strzał Krzysztofa Kwiatka, jednak za lekki

54' - 100% okazja dla gospodarzy, ich zawodnik nie trafia w piłkę z kilku metrów od bramki

56' - błąd naszego bramkarza i mamy remis 1:1

57 - sam na sam nie wykorzystuje Tomek Grzybowski

58' - Lipowiec w sytuacji identycznej jak ta z 54 minuty

65' - dobra interwencja Jakuba Miałkiego

68' strzał Tomka Grzybowskiego, odbija przed siebie bramkarz, do piłki pierwszy dobiega Michał Zbysiński i strzela na 2:1

77' - Ozdoba meczu. Jarek Gadomski uderzeniem z powietrza z 30 metrów pakuje piłkę pod poprzeczkę. 3:1 dla Tamki

78' - Tomek Grzybowski mocno, ale niecelnie

79' - Tomek Grzybowski do Mateusza Chilińskiego, ten dobrze uderza jednak w środek bramki i łapie bramkarz

80 ' - Mateusz Chiliński w sytuacji sam na sam obok bramki

85' - po błędzie Mateusza Chilińskiego gospodarze strzelają bramkę kontaktową

90' - z rzutu wolnego, po świetnej akcji Kacpra Stemplińskiego i Michała Zbysińskiego, który ostatecznie został zfaulowany, uderza Jarosław Gadomski, piłka odbija się od słupka i wpada do bramki 4:2 dla nas

90' - czerwona kartka za niesportowe zachowanie dla Dawida Krajewskiego

GKS Lipowiec - Tamka 2:4 (0:1)   Michał Zbysiński 6'(asysta Łukasz Wójtowicz), 68' (asysta Tomasz Grzybowski), Jarosław Gadomski 77',90'

skład:

Jakub Miałki, Mateusz Woźniak, Dawid Krajewski, Łukasz Barbucha, Marek Miałki, Tomasz Grzybowski, Łukasz Wójtowicz, Jarosław Gadomski, Michał Zbysiński, Mateusz Chiliński, Krzysztof Kwiatek. W drugiej połowie na boisku pojawił się Kacper Stempliński