Aktualności

Ostatni test na plus

• autor: admin1987, 2014-08-22 19:54

MŁAWIANKA II MŁAWA - TAMKA DZIERZGOWO 0:1 (0:1)

Ostatni sprawdzian przed ligą, trzeba zaliczyć na plus. Wygrywamy spotkanie w Mławie po bramce Michała Zbysińskiego. W pierwszej połowie to gospodarze wyglądali lepiej, nie mogli jednak pokonać bardzo dobrze dysponowanego Jakuba Miałkiego. Był to chyba jego najlepszy występ jak dotąd dla naszego zespołu. W drugiej części to my mieliśmy lepsze okazje, jednak wynik pozostał z pierwszych 45 minut. Już w środę zaczynamy mecze o stawkę. W I rundzie rozgrywek pucharowych, podejmiemy u siebie GKS Strzegowo. Początek spotkania o godzinie 17.

Najciekawsze momenty:

3'- Jarek Gadomski z rzutu wolnego trafia w mur

8'- znów Gadomski, tym razem bardzo niecelnie z dystansu

15'- dwa razy świetnie Miałki w bramce. Najpierw wyprzedził napastnika, chwilę później ratuje nas interwencją na linii.

17'- zawodnik MKS-u marnuje sytuację sam na sam

27'- Artur Krajewski ratuje nas wybijając piłkę z linii bramkowej

30'- ostre dośrodkowanie Tomka Grzybowskiego, przechodzi tuz nad poprzeczką po interwencji głową obrońcy

31'- strzał Michała Zbysińskiego odbija się od obrońcy i wpada do siatki. 1:0!

34'- w dobrej sytuacji znalazł się Łukasz Barbucha, jego strzał głową przechodzi jednak nad bramką

40'- po rzucie rożnym Mateusz Chiliński głową nad bramką

II POŁOWA

47'- Jakub Miałki paruje rzut wolny na rzut rożny

50'- Łukasz Jakóbiak dostał prostopadłą piłkę, niewiele zabrakło aby zdołał oddać strzał

51'- MKS groźnie z dystansu

59'- Jarek Gadomski z rzutu wolnego, broni bramkarz

60'- Bartosz Michalak w 100 sytuacji uderza głową nad bramką

65'- Łukasz Wójtowicz z dystansu, jednak za słabo

71'- Najpierw bliski bramki Jarosław Gadomski, do dobitki nie zdążył Krzysztof Kwiatek

80'- MKS znów bliski bramki

87'- Jacek Szypulski głową nad bramką

88'- Bartek Michalak w kopii akcji z 60 minuty, efekt ten sam

90'- Tomek Grzybowski sam na sam z ostrego kąta, próbuje dogrąć jednak piłkę przejmują gospodarze

90'+- W identycznej sytuacji Jacek Szypulski, jego strzał trafia w słupek

Mławianka II - Tamka 0:1 (0:1)  Michał Zbysiński 31'