dzisiaj: 5, wczoraj: 74
ogółem: 691 162
statystyki szczegółowe
Tamka w sezonie 1998/1999
Sezon 1998/1999 jesień
I i II kolejka:
Delfin Rybno – Gwar Pawłowo 3:4
Gladiator Słoszewo – Sokół Grudusk 5:0
Wkra Cieksyn – Tamka Dzierzgowo 3:1
Błyskawica Gumino – Victoria Ołdaki 1:0
Wkra Bieżuń – Tęcza Ojrzeń 1:1
GKS Strzegowo – LZS Radzanów 4:1
Gryf Kownaty Żędowe – MKS Szreńsk 3:2
LZS Radzanów – Gryf Kownaty Żędowe 3:3
Tęcza Ojrzeń – GKS Strzegowo 2:2
Victoria Ołdaki – Wkra Bieżuń 0:4
Sokół Grudusk – Wkra Cieksyn 1:3
Gwar Pawłowo – Gladiator Słoszewo 3:3
Tamka Dzierzgowo – Błyskawica Gumino 1:2
MKS Szreńsk – Delfin Rybno 3:0
III kolejka
Gladiator Słoszewo – Delfin Rybno 8:3
Wkra Cieksyn – Gwar Pawłowo 1:0
Błyskawica Gumino – Sokół Grudusk 4:1
Wkra Bieżuń – Tamka Dzierzgowo 5:2
GKS Strzegowo – Victoria Ołdaki 8:3
Gryf Kownaty Żędowe – Tęcza Ojrzeń 4:0
MKS Szreńsk – LZS Radzanów 1:3
IV kolejka
Delfin Rybno – LZS Radzanów 3:4
Victoria Ołdaki – Gryf Kownaty Żędowe 3:2
Tamka Dzierzgowo – GKS Strzegowo 2:0
Sokół Grudusk – Wkra Cieksyn 2:2
Gwar Pawłowo – Błyskawica Gumino 4:3
Gladiator Słoszewo – Wkra Cieksyn 2:4
Tęcza Ojrzeń – MKS Szreńsk 0:3
V kolejka
Wkra Cieksyn – Delfin Rybno 10:1
Błyskawica Gumino – Gladiator Słoszewo 2:5
Wkra Bieżuń – Gwar Pawłowo 4:0
GKS Strzegowo – Sokół Grudusk 4:2
Gryf Kownaty Żędowe – Tamka Dzierzgowo 4:1
LZS Radzanów – Tęcza Ojrzeń 3:2
MKS Szreńsk – Victoria Ołdaki 1:1
VI kolejka
Delfin Rybno – Tęcza Ojrzeń 0:1
Victoria Ołdaki – LZS Radzanów 1:1
Sokół Grudusk – Gryf Kownaty 2:0
Gwar Pawłowo – GKS Strzegowo 1:2
Gladiator Słoszewo – Wkra Bieżuń 5:3
Wkra Cieksyn – Błyskawica Gumino 2:1
Tamka Dzierzgowo – MKS Szreńsk 6:4
VII kolejka
Błyskawica Gumino – Delfin Rybno 9:1
Wkra Bieżuń – Wkra Cieksyn 3:2
GKS Strzegowo – Gladiator Słoszewo 2:1
Gryf Kownaty – Gwar Pawłowo 6:2
LZS Radzanów – Tamka Dzierzgowo 4:2
Tęcza Ojrzeń – Victoria Ołdaki 2:0
MKS Szreńsk – Sokół Grudusk 5:6
VIII kolejka
Delfin Rybno – Victoria Ołdaki 2:2
Tamka Dzierzgowo – Tęcza Ojrzeń 0:3
Sokół Grudusk – LZS Radzanów 1:2
Gladiator Słoszewo – Gryf Kownaty 0:2
Wkra Cieksyn – GKS Strzegowo 4:2
Błyskawica Gumino – Wkra Bieżuń 3:2
Gwar Pawłowo – MKS Szreńsk 8:3
IX kolejka
Wkra Bieżuń – Delfin Rybno 3:0
GKS Strzegowo – Błyskawica Gumino 1:1
Gryf Kownaty – Wkra Cieksyn 1:3
LZS Radzanów – Gwar Pawłowo 5:3
Tęcza Ojrzeń – Sokół Grudusk 5:1
Victoria Ołdaki – Tamka Dzierzgowo 8:2
MKS Szreńsk – Gladiator Słoszewo 0:4
X kolejka
Delfin Rybno – Tamka Dzierzgowo mecz odwołany
Sokół Grudusk – Victoria Ołdaki 1:1
Gwar Pawłowo – Tęcza Ojrzeń 10:0
Gladiator Słoszewo – LZS Radzanów 1:2
Błyskawica Gumino – Gryf Kownaty 1:7
Wkra Bieżuń – GKS Strzegowo 3:1
Wkra Cieksyn – MKS Szreńsk 4:2
XI kolejka
GKS Strzegowo – Delfin Rybno – przełożony
Gryf Kownaty – Wkra Bieżuń 3:5
LZS Radzanów – Wkra Cieksyn 2:3
Tecza Ojrzeń – Gladiator Słoszewo 0:2
Victoria Ołdaki – Gwar Pawłowo 2:3
Tamka Dzierzgowo – Sokół Grudusk 3:3
MKS Szreńsk – Błyskawica Gumino
XII kolejka
Delfin Rybno – Sokół Grudusk nie odbył się
Gwar Pawłowo – Tamka Dzierzgowo 3:0 walkower
Gladiator Słoszewo – Victoria Ołdaki 3:1
Wkra Cieksyn – Tęcza Ojrzeń 2:1
Błyskawica Gumino – LZS Radzanów 3:4
GKS Strzegowo – Gryf Kownaty 4:1
Wkra Bieżuń – MKS Szreńsk 4:1
W XIII kolejce Tamka miała podejmować u siebie Gladiatora Słoszewo, jednak mecz się nie odbył. Tamka Dzierzgowo została wycofana z rozgrywek.
Tabela rundy jesiennej Klasy A, sezon 1998/1999
1. Wkra Cieksyn | 13 | 36 | 43:18 |
2. LZS Radzanów | 13 | 29 | 37:27 |
3. Wkra Bieżuń | 13 | 26 | 39:23 |
4. GKS Strzegowo | 12 | 23 | 34:22 |
5. Gladiator Słoszewo | 12 | 22 | 39:22 |
6. Gwar Pawłowo | 13 | 22 | 46:33 |
7. Gryf Kownaty Żędowe | 12 | 19 | 36:27 |
8. Błyskawica Gumino | 13 | 19 | 34:32 |
9. Tęcza Ojrzeń | 13 | 17 | 19:29 |
10. Victoria Ołdaki | 13 | 10 | 23:32 |
11. Sokół Grudusk | 12 | 9 | 21:38 |
12. MKS Szreńsk | 13 | 7 | 28:46 |
13. Tamka Dzierzgowo | 11 | 7 | 20:39 |
14. Delfin Rybno | 9 | 1 | 13:44 |
Brak aktywnych ankiet. |