Aktualności

Pierwsza porażka w sezonie

• autor: admin1987, 2014-09-21 10:04

TAMKA DZIERZGOWO - ORLĘTA BABOSZEWO 1:2 (0:1)

Czwarta kolejka przyniosła nam pierwszą porażkę w sezonie. Uczciwie trzeba przyznać, że była to porażka jak najbardziej zasłużona. Dopingowany przez 90 minut przez swoich kibiców, zespół z Baboszewa był od nas lepszy i to on zgarnął 3 punkty. Niedosyt może być po tym, że pierwszą bramkę gości zdobyli po mocno kontrowersyjnym rzucie karnym. W podobnej sytuacji pod bramką Orląt, sędzia karnego dla nas nie podyktował. Musimy podnieść głowy do góry, bo za tydzień czeka nas ciężki wyjazdowy mecz w Mławie.

Przebieg meczu:

2' - w sytuacji sam na sam broni Szymon Morawski

3' - doskonała okazja dla Tamki, Bartosz Michalak nie trafia czysto w piłkę i bramkarzowi udaje się obronić

4' - znów broni Morawski

22' - Tomasz Grzybowski trafia w poprzeczkę

26' - rzut wolny dla Orląt kapitalnie broni Szymon Morawski

27' - przypadkowe zagranie ręką Krzysztofa Kwiatka, za które sędzia dyktuje rzut karny. Bramka dla Orląt.

34' - świetnie Tomasz Grzybowski wzdłuż bramki, do piłki nie zdążył Jacek Szypulski

35'- Jacek Szypulski uderza nad poprzeczką w doskonałej sytuacji

42' - znów marnujemy świetną okazję, po dośrodkowaniu Tomasza Grzybowskiego, Artur Krajewski trafia głową wprost w bramkarza

II POŁOWA

49' - kolejna sytuacja sam na sam wybroniona przez naszego bramkarza

56' - Michał Zbysiński niecelnie po rzucie rożnym

67' - nie potrafimy przerwać akcji gości i przegrywamy 0:2

75' - bramka kontaktowa, po zagraniu Artura Krajewskiego, Jacek Szypulski trafia głową do siatki

77' - świetna okazja Artura Krajewskiego, jednak jego strzał obok słupka

81' - groźna akcja Baboszewa

83' - z wolnego uderza Szypulski, bramkarz odbija przed siebie, a niestety z dobitką nie zdążył Artur Krajewski

Tamka - Orlęta 1:2 (0:1)  Jacek Szypulski 75' (asysta Artur Krajewski)