Aktualności

Ostatni mecz jesienią u siebie zakończony porażką

• autor: admin1987, 2014-10-05 12:10

TAMKA DZIERZGOWO - KONOPIANKA KONOPKI 0:1(0:1)

Wczorajszy mecz w naszym wykonaniu był bardzo słaby. Goście, którzy nie prezentują się w tym sezonie najlepiej, zabierają trzy punkty do Konopek. Sami jesteśmy sobie winni, gramy dokładnie odwrotnie do tego, co sobie zakładamy przed meczem. Szkoda sytuacji z końcówki I połowy, kiedy to nie wykorzystaliśmy dwóch dobrych sytuacji. Niestety nie wykorzystaliśmy okazji, aby przynajmniej do dziś być na fotelu lidera. Przed nami jeszcze jedno spotkanie - wyjazd do Karolinowa, gdzie o punkty będzie ciężko, ale pokazaliśmy nieraz, że w takich meczach gra się nam najlepiej.

Ciekawsze momenty meczu:

10' - strzał Michała Zbysińskiego na rzut rożny wybija bramkarz gości

14' - Bartosz Michalak nie trafia w piłkę, fatalny błąd Jakuba Miałkiego który trafia w zawodnika gości, a odbita od niego piłka ląduje w naszej bramce

20' - groźnie Konopki, na szczęście strzał niecelny

27' - karny dla Konopek, który widział (niewidział) tylko sędzia boczny i główny. Na szczęście obrońca gości trafia w poprzeczkę

39' - strzał z dystansu Konopianki broni Jakub Miałki

44' - 100% sytuacja Michała Zbysińskiego

45' - 100 % sytuacja Jacka Szypulskiego

II POŁOWA

50' - groźnie z dystansu uderzał Jarosław Gadomski

61' - Jacek Szypulski uderza zza pola karnego, bramkarz wybija na rzut rożny

64' - Michał Zbysiński wychodzi sam na sam ZZA pleców obrońcy, sędzia boczny stwierdził inaczej

70' - dobra akcję naszej drużyny kończy strzałem Tomek Grzybowski, niestety niecelnie

82' - Miałki broni strzał głową gości

90' - Strzał Jarosława Gadomskiego przechodzi tuz obok bramki

Tamka - Konopianka 0:1 (0:1)