Aktualności

Dwa oblicza

• autor: admin1987, 2015-03-01 06:38

TAMKA - GKS KOZŁOWO 4:4 (4:0)

Pierwsza połowa zagrana genialnie, druga fatalnie. Tak w jednym zdaniu można opisać sobotni sparing z GKS-em Kozłowo. Już w 2 minucie Jacek Szypulski, po strzale z rzutu karnego daje nam prowadzenie. Niespełna 10 minut później, Jakub Czaplicki wykorzystuje błąd obrońcy i na raty podwyższa na 2:0. Kolejne minuty to nasza zupełna dominacja, goście nie potrafili wyjść z własnej połowy, zresztą tak wyglądała cała pierwsza część spotkania. Efektem tego trzecia bramka. W 28 minucie Jakub Czaplicki dośrodkował w pole karne, a tam Szypulski w dość dziwny sposób przelobował bramkarza, zamieszczając piłkę w okienku bramki gości. Czwartą bramkę dla nas zdobył Dawid Krajewski, po którego strzale piłka wpadła do siatki odbijając się od poprzeczki. W pierwszej połowie mieliśmy jeszcze przynajmniej trzy stuprocentowe sytuacje, których nie wykorzystali Michał Zbysiński (dwukrotnie) i Tomasz Grzybowski.

Na drugą połowę wyszliśmy kompletnie zdekoncentrowani, myśląc ze mecz jest już wygrany, zapominając, że gra się do końca. Goście za to po kilku zmianach wyglądali o wiele lepiej i już w 50 minucie strzelają na 1:4. Kolejne groźne akcje drużyny z Kozłowa zaczęły się na 20 minut przed końcem meczu i niestety było ich za dużo. W  międzyczasie to my mogliśmy przesądzić o wyniku, jednak Łukasz Jakóbiak mając idealnie wystawioną piłkę na jedenastym metrze, posłał ją wysoko nad poprzeczką. We wspomnianych już ostatnich 20 minutach tracimy aż trzy bramki, w tym jedną strzelamy sobie sami, konkretnie zrobił to Mateusz Wozniak. Bramka na wagę remisu padła już w doliczonym czasie gry. Szkoda zmarnowanego tak wysokiego prowadzenia, jednak my zamiast wyjść i grać to samo w drugiej połowie co w pierwszej, to chcieliśmy wygrać jak najmniejszym nakładem sił i to się zemściło.

Tamka - Kozłowo 4:4 (4:0) Jacek Szypulski 2' - rzut karny, 28' (asysta Jakub Czaplicki), Jakub Czaplicki 11', Dawid Krajewski 37'