Aktualności

Dobry mecz w Kadzidle

• autor: admin1987, 2015-03-22 17:34

KURPIK KADZIDŁO - TAMKA 2:3 (0:2)

W końcu dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Mecz z liderem B Klasy Ostrołęckiej był dobrym widowiskiem dla kibiców. Od początku gra obu zespołów wyglądała nie najgorzej. Sytuacje były z obu stron. Dla nas groźnie z dystansu uderzał Jacek Szypulski, a gospodarze nie zdobyli bramki tylko dzięki kapitalnej interwencji Jakuba Miałkiego. W 21 minucie obejmujemy prowadzenie. Tomasz Grzybowski dośrodkował z rzutu wolnego, w polu karnym Michał Zbysiński nie trafia czysto głową, jednak ofiarnie walczy o piłkę i na wślizgu udaje mu się jeszcze dograć do Szypulskiego, który nie miał innego wyjścia, jak umieścić piłkę w bramce. W minucie 29 prowadzimy już 2:0 po kapitalnym uderzeniu Łukasza Jakóbiaka. Łukasz otrzymał podanie od Łukasza Wójtowicza, ograł obrońcę i huknął nie do obrony w okienko bramki Kurpika. Bramka ta Łukaszowi jak najbardziej się należała, bo w meczach towarzyskich prezentuje się on bardzo dobrze. W pierwszej połowie jeszcze raz groźnie uderzał Jakóbiak i raz Szypulski, jednak oba te strzały przeszły obok bramki. Te 45 minut dla nas jak najbardziej na plus.

Druga połowę zaczęliśmy niestety fatalnie. W 52 minucie Krzysztof Kwiatek wybijając piłkę, niefortunnie trafił w rękę Dawida Krajewskiego i sędzia słusznie podyktował jedenastkę, zamienioną przez gospodarzy na bramkę. Kilka minut później mamy już remis. Bartek Michalak nie trafił czysto w piłkę, zawodnik Kurpika znalazł się w sytuacji sam na sam i wyrównał stan meczu. Na szczęście otrząsnęliśmy się po tej sytuacji i w 67 minucie znów prowadziliśmy. Jacek Szypulski prostopadłym podaniem dał sytuację sam na sam Dawidowi Krajewskiemu, ten uderzył po długim słupku, bramkarz odbił piłkę do boku, a tą w bramce umieścił czujny Jakub Czaplicki. Wynik do końca nie uległ zmianie, choć dla nas sytuacje mieli Tomasz Grzybowski, Michał Zbysiński czy Mateusz Chiliński. Gospodarze również mieli swoje okazje, jednak dziś w kapitalnej dyspozycji był nasz bramkarz Jakub Miałki, który kilka razy efektownie ratował nas przed stratą bramki.

Kurpik - Tamka 2:3 (0:2) Jacek Szypulski 21' (asysta Michał Zbysiński), Łukasz Jakóbiak 29' (asysta Łukasz Wójtowicz), Jakub Czaplicki 67' (asysta Dawid Krajewski)