Mecz niewykorzystanych okazji

• autor: admin1987, 2015-03-28 18:54

GKS LIPOWIEC - TAMKA DZIERZGOWO 3:2 (2:1)

Bardzo ciężko jest podsumować mi dzisiejszy mecz. Z jednej strony cieszy dobra gra, bo mieliśmy dziś z 8/9 stuprocentowych okazji, jednak strzelamy tylko dwie bramki. Z drugiej strony tracimy bramki po naszych bardzo głupich błędach, jednak zabrakło nam dwóch podstawowych środkowych obrońców - Krzysztofa Kwiatka i Łukasz Zaborowskiego. Na naszą ocenę przyjdzie więc poczekać do 11 kwietnia, kiedy to ponownie zmierzymy się z GKS-em w Lipowcu, tym razem o punkty. Bramki dla nas dziś zdobywali Bartosz Michalak i Tomasz Grzybowski (asysta Jakub Czaplicki). Bartek strzelił kapitalna bramkę, kiedy to huknął z pod linii bocznej, a piłka po długim rogu wpadła do siatki. Tomek Grzybowski za to wykorzystał wrzut z autu i uprzedzając bramkarza wpakował piłkę do bramki. Niewykorzystanych sytuacji nie będę tu wymieniał, ale z kilku okazji sam na sam z bramkarzem nie strzelamy żadnej i to trzeba na pewno poprawić.

GKS - Tamka 3:2 (2:1) Bartosz Michalak 28', Tomasz Grzybowski 55' (asysta Jakub Czaplicki)

Skład:

Jakub Miałki (70' Jakub Czaplicki) - Bartosz Michalak, Dawid Krajewski, Mariusz Dymkowski, Mateusz Woźniak - Tomasz Grzybowski, Łukasz Wójtowicz, Kamil Benecki, Michał Zbysiński ( 80' Mateusz Chiliński) - Łukasz Jakóbiak (46' Jakub Czaplicki), Jacek Szypulski)