Zimny prysznic. Bardzo zimny.

• autor: admin1987, 2015-08-15 18:18

TAMKA - GKS LIPOWIEC 2:3 (2:0)

Oj dawno nie zagraliśmy tak beznadziejnie. Bardzo dawno. Szczerze mówiąc, to każdy, nawet strzelec dwóch bramek Tomek Grzybowski może ten mecz zaliczyć to bardzo nieudanych ( chociaż akurat on zrobił swoje). Nie wychodziło nam zupełnie nic, więc tak naprawdę nie ma o czym pisać. Lipowiec też jakoś bardzo nas nie zaskoczył. To my zaskoczyliśmy sami siebie. Bardzo negatywnie zresztą. W pierwszej połowie na boisku działo się tyle, co na rynku w Dzierzgowie w świąteczne popołudnie, czyli nic. Dwie bramki dla nas, padły jak to się mówi z .... (nie będę używał słów powszechnie uważanych za wulgarne). I tyle co do pierwszych 45 minut.

Druga połowa w naszym wykonaniu wyglądała identycznie, czyli do .... (patrz wyżej). Choć mieliśmy ze cztery naprawdę dobre okazje, jednak nasze celowniki dziś były wyregulowane jak w nieużywanym przez trzydzieści lat Goździku. Lipowiec był od nas w tej połowie lepszy, ale trzeba dodać, że rzut karny przy bramce na 2:1 był mooocno naciągany. Potem już poszło. Błędy indywidualne i przegrywamy 2:3.

Nawet w takich meczach trzeba szukać pozytywów. Pierwszy to taki, że musimy się nauczyć, iż żaden przeciwnik nie przyjedzie do nas po to, aby stać i czekać na bramki, które im zaaplikujemy.  Po drugie to może zejdziemy na ziemię, bo po kilku dobrych spotkaniach uważaliśmy się za zwycięzców w Klasie B. Za takie myślenie to powinniśmy pozakładać sobie wiadra na głowę i naparzać w nie kluczem 18-tką, aż nabijemy sobie do głowy, że bez walki i zostawiania zdrowia na boisku nie osiągniemy nic. Taki zimny prysznic w ten upalny dzień, jak najbardziej wskazany.

Tamka - GKS Lipowiec 2:3 (2:0) Tomasz Grzybowski 25' (asysta Jacek Szypulski), 41' (asysta Jakub Czaplicki)

Jakub Łączyński (46' Jakub Miałki) - Bartosz Michalak, Łukasz Zaborowski (46' Mariusz Jastrzębowski), Krzysztof Kwiatek, Mateusz Woźniak (64' Marek Miałki) - Tomasz Grzybowski, Łukasz Wójtowicz, Dawid Krajewski, Michał Zbysiński (75' Łukasz Jakóbiak) - Jacek Szypulski, Jakub Czaplicki (60' Jarosław Gadomski)