Aktualności

Historyczny awans do III rundy

• autor: admin1987, 2015-09-16 20:26

TAMKA - CK KS TROSZYN 3:1 (2:0)

Po raz pierwszy udaje nam się awansować w pucharach do III rundy. Sprawdziło się powiedzenie, że do trzech razy sztuka. Zagraliśmy fajne spotkanie i oby tak było w kolejnym spotkaniu ligowym. Martwi jedynie fakt, że po raz kolejny nie kończymy meczu w komplecie. Tym razem presji nie wytrzymał Bartek Michalak. Do tego Łukasz Jakóbiak złapał głupią żółtą kartkę i w kolejnym meczu zagrać nie może. Bramki dziś dla nas zdobywali Michał Zbysiński (dwie) i Jakub Czaplicki.

Przebieg meczu:

I POŁOWA

3' - niecelny strzał Troszyna

7' - po rzucie rożnym zawodnik gości uderza ponad bramką

10' - Bartosz Michalak otrzymuje żółtą kartkę

13' - rzut rożny wykonuje Tomasz Grzybowski, a w zamieszaniu pod bramką najsprytniejszy okazuje się Michał Zbysiński, który wpycha piłkę do bramki. 1:0!

15' - Łukasz Wójtowicz uderza wysoko nad bramką

19' - składna akcja gości zakończona niecelnym uderzeniem

22' - Troszyn nie wykorzystuje "setki". Zawodnik wicelidera okręgówki z 3 metrów uderza ponad poprzeczką

25' - po faulu Mateusza Woźniaka goście wykonują rzut wolny, po którym byli bliscy wyrównania

26' - znów Troszyn groźny pod naszą bramką

30' - wzdłuż bramki zagrywa Jacek Szypulski, a błąd bramkarza na bramkę zamienia Jakub Czaplicki

31' - Tomek Grzybowski uderza tuż obok słupka

36' - Szypulski uderza głową, bramkarz pewnie łapie piłkę

40' - ponownie Jacek Szypulski, tym razem uderza nad poprzeczką

II POŁOWA

47' - uderza Tomasz Dudziński, a bramkarz po swoim błędzie zdołał złapać piłkę na linii bramkowej

52' - strzał Troszyna w poprzeczkę, odbitą piłkę łapie Jakub Miałki

56' - ponownie poprzeczka ratuje nas przed stratą bramki

60' - Tomek Dudziński wykłada piłkę Jackowi Szypulskiemu, niestety jego strzał blokuje obrońca

65' - żółta kartka dla Kamila Beneckiego

67' - groźny strzał gości broni Jakub Miałki

70' - ponownie Miałki ratuje nas przed stratą bramki

72' - zawodnik gości ukarany żółtą kartką

74' - dośrodkowuje Mateusz Woźniak, a na 3:0 głową strzela Michał Zbysiński

77' - brutalny faul Bartka Michalaka, za co dostaje żółtą kartkę i musi opuścić boisko

82' - za zagranie ręką żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Jakóbiak

88' - Troszyn bliski zdobycia bramki

90+1' - po rzucie rożnym goście ustalają wynik spotkania

Tamka - Troszyn 3:1 (2:0) Michał Zbysiński 13' (asysta Tomasz Grzybowski), 74' (asysta Mateusz Woźniak), Jakub Czaplicki 30' (asysta Jacek Szypulski)