Pewne zwycięstwo

• autor: admin1987, 2016-04-04 12:42

TAMKA - GKS GUMINO 4:1 (1:1)

W niedzielne popołudnie, pewnie ograliśmy w meczu towarzyskim naszego ligowego rywala z Gumina 4:1. Spotkanie powinniśmy rozstrzygnąć już w pierwszych 45 minutach, jednak mocno wiejący wiatr nam w tym nie pomagał i na przerwę schodziliśmy z remisem 1:1 (po efektownym trafieniu Łukasza Wójtowicza). W drugiej odsłonie potwierdziliśmy swoją dominację strzelając 3 bramki. Dwie były dziełem Michała Zbysińskiego, a trzecia Łukasza Jakóbiaka. Łukasz ustalił wynik meczu w 90 minucie, jednak na tę bramkę warto było czekać, bo zrobił to niczym akrobata, uderzając piłkę nożycami z wysokości ponad swojej głowy.

Kolejne spotkanie sparingowe w sobotę w Grudusku.

NAJCIEKAWSZE MOMENTY MECZU:

5' - dośrodkowanie Jacka Szypulskiego, Michał Zbysiński uderza głową tuż obok bramki

7' - Łukasz Wójtowicz z dystansu obok bramki

15' - tym razem Wójtowicz się nie myli i mocnym strzałem z ponad 20 metrów daje nam prowadzenie

19' - strzał Michała Zbysińskiego łapie bramkarz

23' - ponownie próbuje Wójtowicz, niestety nad bramką

30' - Szypulski zagrywa prostopadle do Macieja Perdiona, jednak jego strzał zatrzymuje się na słupku

44' - z rzutu rożnego dośrodkowuje Szypulski, piłka po zamieszaniu w polu karnym wpada do bramki, jednak sędzia odgwizduje faul na bramkarzu

45' - kontra gości i po błędach najpierw Krzysztofa Kwiatka, potem Jakuba Łączyńskiego pada bramka wyrównująca

II POŁOWA

47' - Łukasz Jakóbiak z 5 metrów trafia w bramkarza

53' - ponownie Jakóbiak sam przed bramkarzem, znów górą bramkarz z Gumina