Aktualności

Szcześliwa siódemka w Grudusku

• autor: admin1987, 2016-04-09 20:31

REM-BUD GRUDUSK - TAMKA  1:7 (0:5)

Wygrywamy dziś w Grudusku z Rem-Budem 7:1 i trzeba przyznać, że nasz przeciwnik nie sprawił nam większych problemów. Gospodarze zdecydowanie lepiej zaprezentowali się ostatnim razem, gdy graliśmy z nimi przed rundą jesienną. Po raz kolejny Michał Zbysiński udowadnia, że jest w doskonałej dyspozycji strzeleckiej, tym razem trafiając trzykrotnie. Dwie bramki dołożył Tomasz Grzybowski, a po jednej nasi młodzi zawodnicy Maciej Perdion i Mariusz Jastrzębowski. Mecz rozstrzygnęliśmy już w pierwszej połowie, po której prowadziliśmy 5:0 i graliśmy lepiej niż w drugiej części. Po przerwie zabrakło nam współpracy z przodu, bo nie możemy marnować sytuacji wychodząc 3 na 1 czy 4 na 2, nie oddając nawet strzału.

Już za tydzień startuje nasza "8 Liga Mistrzów", niestety bez nas, bo GKS Lipowiec wycofał się z rozgrywek (wyniki z jesieni anulowane). Nie oznacza to jednak, że będziemy odpoczywać, bo prawdopodobnie zagramy sparing w Ciechanowie, z rezerwami MKS-u.

Najciekawsze momenty dzisiejszego spotkania:

4' - Michał Zbysiński uderza głową, niestety nad bramką

8' - niecelny strzał gospodarzy

12' - niewiele brakowało, aby dośrodkowanie Jacka Szypulskiego zaskoczyło bramkarza

13' - świetna wrzutka Zbysińskiego, piłkę do bramki pakuje Tomek Grzybowski. 1:0

18' - akcja braci Krajewskich - z rzutu wolnego dośrodkowuje Dawid, a Artur uderza głową minimalnie obok bramki

21' - strzela Michał Zbysiński, dobija Jacek Szypulski, bramkarz wybija na rzut rożny

27' - kolejne dobre dośrodkowanie Zbysińskiego, Szypulskiemu zabrakło niewiele aby zakończyć akcję strzałem

28' - strzał Rem-Budu prosto w Miałkiego

29' - po dośrodkowaniu Tomka Grzybowskiego z powietrza uderza Jacek Szypulski, bramkarz wybija piłkę na rzut rożny

33' - z autu Artur Krajewski w swoim stylu mocno w pole karne, a tam Zbysiński strzela głową na 2:0

36' - Szypulski z rożnego, w polu karnym bliski zdobycia bramki Michał Zbysiński

39' - Szypulski uderza po długim rogu, bramkarz wybija piłkę przed siebie, a tam znajduje się Maciej Perdion i trafia na 3:0

40' - po rzucie rożnym Tomka Grzybowskiego, Jacek Szypulski uderza głową nad bramką

43' - Tomasz Grzybowski dośrodkowuje z boku boiska, a Michał Zbysiński pokonuje na raty bramkarza i mamy 4:0

44' - w polu karnym faulowany Tomasz Grzybowski, rzut karny na bramkę zamienia Zbysinski

45' - Jacek Szypulski świetnie znalazł Tomka Grzybowskiego, niestety jego strzał obok bramki

II POŁOWA

49' - po rzucie rożnym Michał Zbysiński głową obok bramki

50' - Michał Zbysiński przedłuża głową zagranie z boku boiska, a bramkę strzela Tomasz Grzybowski

53' - błąd Bartosza Michalaka, po którym fauluje w polu karnym. Gospodarze zamieniają rzut karny na bramkę

54' - Łukasz Jakóbiak z 7 metrów wysoko nad bramką

56 - ponownie Michał Zbysiński po rzucie rożnym, tym razem nie obok, ale nad bramką

60' - groźny strzał z dystansu Wiktora Lignowskiego przechodzi nad poprzeczką

62' - z boku boiska dośrodkowuje Mariusz Jastrzębowski. Piłka z wiatrem i Bożą pomocą ląduje w bramce. 7:1

69' - świetna okazja Łukasz Jakóbiaka, nie trafia jednak z bliska głową w piłkę

78' - Michał Zbysiński strzela swoją czwartą bramkę, jednak mimo iż sędzia boczny sygnalizował prawidłowe trafienie (bo spalonego nie było) to jednak sędzia główny miał inne zdanie. Cóż bywa

81' - ponownie Lignowski próbuje z dystansu, tym razem był bliżej, jednak bramkarz zdołał wybić na rzut rożny

83' - sędzia kończy spotkanie (?)

Rem-Bud - Tamka 1:7 (0:5) Tomasz Grzybowski 13' (asysta Michał Zbysiński), 50' (asysta Michał Zbysiński), Michał Zbysiński 33' (asysta Artur Krajewski), 43' (asysta Tomasz Grzybowski), 45-k, Maciej Perdion 39' (asysta Jacek Szypulski), Mariusz Jastrzębowski 62'