Aktualności

Pierwszy sparing za nami

• autor: admin1987, 2016-07-29 17:44

WIECZFNIANKA - TAMKA 4:3 (1:1)

Kiedy gramy towarzysko z sąsiadami z gminy Wieczfnia Kościelna, można być pewnym, że mecz będzie obfitował w bramki i nie inaczej było tym razem. Przegraliśmy 3:4, ale nasz rywal gra w Lidze Okręgowej, czyli dwie wyżej od nas, a postawiliśmy mu trudne warunki. Do przerwy remisowaliśmy 1:1 po bramce z rzutu wolnego Łukasza Wójtowicza. W drugiej zaczęliśmy od straty bramki na 1:2, na którą odpowiedział Łukasz Wójtowicz - a jakże z rzutu wolnego. Kolejne minuty to sytuacje Wieczfni, ale i my bardzo groźnie kontratakowaliśmy. Kwadrans przed końcem tracimy dwie bramki w ciągu dwóch minut, przysypiając na chwile. Ostatnią bramkę w meczu strzelił Maciej Perdion, po zagraniu Michała Zbysińskiego. W meczu tym, po raz pierwszy w naszej drużynie wybiegło dwóch młodych mieszkańców naszej gminy - Marek Nadrowski i mający 15 lat Maciej Sobiecki. Obaj spisali się bardzo dobrze, więc miejmy nadzieję, że wzmocnią nas jesienią. Po rocznej przerwie zagrał też Sebastian Bartoszczyk. Kolejny mecz już jutro, w Dzierzgowie zagramy ze Świtem Baranowo. Początek o godzinie 17:30.

Wieczfnianka - Tamka 4:3 (1:1) Łukasz Wójtowicz 14', 62', Maciej Perdion 80' (asysta Michał Zbysiński)