Bezbarwna Tamka

• autor: admin1987, 2017-03-13 21:36

TAMKA - GUKS KRASNOSIELC 0:2 (0:0)

Relacja z meczu z lekkim poślizgiem, ale tak szczerze to nie bardzo jest co relacjonować. Mecz był antyreklamą futbolu, bo obie ekipy zagrały na bardzo mizernym poziomie. Spotkanie toczyło się głównie w środkowej części boiska, a klarownych sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. W pierwszej części spotkania godna odnotowania była sytuacja Łukasza Jakóbiaka z 11 minuty, kiedy to po przypadkowym zagraniu od Michała Dąbrowskiego znalazł się on w sytuacji sam na sam. Uderzył jednak obok bramki. Groźnie z dystansu uderzali też Łukasz Wójtowicz i wspomniany wcześniej Dąbrowski. Goście też mieli swoje doskonałe okazje - w 12 minucie uratował nas Wiktor Lignowski, a w 40 świetna interwencja Jakuba Miałkiego.

Druga połowa to jeszcze gorsze "widowisko", co było nie lada sztuką po tym co widzieliśmy w pierwszej połowie. W drugiej części w zasadzie to tylko raz zagroziliśmy poważnie bramce GUKS-u. W 80 minucie po dośrodkowaniu Mateusza Woźniaka, Tomasz Grzybowski trafił w słupek. Zawodnicy z Krasnosielca też za bardzo nie potrafili wykreować sobie sytuacji, jednak jak na dobrych gospodarzy przystało byliśmy bardzo gościnni i te sytuacje sami im stwarzaliśmy. Najpierw dwa razy Jakub Miałki zapragnął zostać zawodnikiem z pola i wyruszył na daleką podróż poza 20 metr od bramki. Raz uratował go Łukasz Barbucha, raz litość sędziego, bo faul zasługiwał na czerwoną kartkę. Pierwsza bramka dla gości to brak agresywności w obronie, bo zawodnik strzela nam bramkę w asyście czterech naszych graczy. Przy drugiej zapomnieliśmy, że gra się do gwizdka, gdyż stanęliśmy myśląc że piłka opuściła boisko i nawet nie próbowaliśmy przeszkodzić w strzeleniu gola.

Kolejny sparing w sobotę 18 marca w Karolinowie z miejscową Koroną. Początek o godzinie 14.

Tamka - GUKS Krasnosielc 0:2 (0:0)

Jakub Miałki - Mateusz Woźniak, Krzysztof Kwiatek (46' Artur Krajewski), Łukasz Barbucha, Wiktor Lignowski - Tomasz Grzybowski, Łukasz Wójtowicz, Dawid Krajewski (46' Maciej Sobiecki), Michał Zbysiński (70' Jacek Szypulski) - Michał Dąbrowski, Łukasz Jakóbiak (46' Jakub Czaplicki)