Aktualności

Poprawny występ w przedostatnim sparingu

• autor: admin1987, 2017-03-19 13:08

KORONA KAROLINOWO - TAMKA 3:3 (2:2)

Przyzwoity mecz zagraliśmy wczoraj w Karolinowie. Zwłaszcza w ofensywie,szczególnie w pierwszych 45 minutach wyglądaliśmy bardzo dobrze i tylko do skuteczności można by się przyczepić, bo nie wykorzystaliśmy kilku dogodnych okazji. Pierwszą bramkę zdobył dla nas Maciek Perdion, który wykorzystał zamieszanie po rzucie wolnym wykonanym przez Tomasza Grzybowskiego. Chwilę później na 2:0 pięknym strzałem z dystansu podwyższył Jacek Szypulski. W drugiej połowie na 3:3 wynik ustalił Michał Dąbrowski, precyzyjnym strzałem w długi róg. Trzeba przyznać, że w drugiej połowie mieliśmy trochę szczęścia, bo gospodarze nie wykorzystali kilku stu procentowych okazji.

PRZEBIEG MECZU:

2' - gubimy się w obronie i całe szczęście skończyło się to tylko rzutem rożnym

6' - po rzucie rożnym niecelnie głową uderza Łukasz Barbucha

12' - z rzutu wolnego dośrodkowuje Tomasz Grzybowski, a najsprytniej w polu karnym zachował się Maciej Perdion, uderzając obok bramkarza. 1:0 dla Tamki

18' - Łukasz Barbucha zgrywa głową do Jacka Szypulskiego, a ten z dystansu umieszcza piłkę pod poprzeczką bramki gospodarzy. 2:0 dla nas

19' - groźna kontra ale kasuje wszystko Krzysztof Kwiatek

22' - Szypulski zagrywa prostopadle do Macieja Perdiona, Koronę uratowało dobre wyjście bramkarza

24' - zaspaliśmy przy kryciu i po akcji skrzydłem i precyzyjnym dośrodkowaniu zawodnicy z Karolinowa strzelają kontaktową bramkę

27' - Michał Zbysiński świetnie znalazł Macieja Perdiona jednak odskoczyła mu piłka przy przy przyjęciu i nie oddał nawet strzału

29' - po przypadkowym zagraniu ręką rzut karny dla Korony zamieniony na bramkę. 2:2

31' - Korona mogła iść za ciosem, ale broni Jakub Miałki

33' - z rożnego dośrodkował Tomek Grzybowski, Jacek Szypulski uderza głową nad bramką

39' - z bocznego sektora wrzucał Tomek Grzybowski. Piłka trochę mu zeszła i zatrzymała się na poprzeczce

45' - Maciej Perdion mógł wyłożyć piłkę Michałowi Zbysińskiemu idealnie do strzału, jednak zagrał mu za plecy. Michał potrafił jeszcze po ograniu obrońcy zakończyć to strzałem, niestety nad poprzeczką

II POŁOWA

49' - groźny strzał gospodarzy po rzucie rożnym

52' - dobre dośrodkowanie Tomasza Grzybowskiego, niecelnie głową uderza Łukasz Jakóbiak

53'-56' - jadą z nami ale nie kończą akcji strzałem w kilku dogodnych okazjach

57' - świetnie broni Jakub Miałki

60'- znów ratuje nas Miałki

65' - 3:2 dla Korony po celnym strzale głową

74' - błąd przy wyprowadzeniu piłki popełnia Wiktor Lignowski i gospodarze mają sytuację 2 na 1 z naszym bramkarzem. Nie wykorzystali tego

77' - kontratak Korony kończy się sytuacją sam na sam, na szczęście strzał obok bramki

79' - z rzutu wolnego w mur trafia Michał Dąbrowski, piłka wróciła do niego i poprawka kończy się bramką. Remis

82' - mogliśmy prowadzić jednak strzał szpicą Łukasza Jakóbiaka efektownie broni bramkarz

84' - seria błędów i okazja dla Korony, ratuje nas Krzysztof Kwiatek do spółki z Wiktorem Lignowskim

85' - świetny rajd Sebastiana Bartoszczyka, dograł do Macieja Sobieckiego jednak ten nie trafia czysto w piłkę

Korona - Tamka 3:3 (2:2) Maciej Perdion 12' (asysta Tomasz Grzybowski), Jacek Szypulski 18' (asysta Łukasz Barbucha), Michał Dąbrowski 79'