Aktualności

Punkt na trudnym terenie

• autor: admin1987, 2017-04-05 10:45

MKS II CIECHANÓW - TAMKA 2:2 (0:0)

Bardzo ciężki mecz przyszło nam rozegrać w niedzielne popołudnie w Ciechanowie. Gospodarze postawili bardzo trudne warunki i obiektywnie trzeba przyznać, że remis bardziej powinien cieszyć nas, a nie rezerwy MKS-u. No właśnie powinien, ale pewien niedosyt został, bo niewiele zabrakło, abyśmy dowieźli prowadzenie do końca.

Pierwsza połowa to absolutna dominacja rezerw MKS-u. My w zasadzie tylko raz zagroziliśmy bramce gospodarzy. W 13 minucie świetnego podania Tomasza Grzybowskiego nie wykorzystał Michał Zbysiński. Kilkukrotnie ratowało nas tylko to, że przeciwnicy mieli bardzo rozregulowane celowniki i nie potrafili wykorzystać sytuacji sam na sam z Jakubem Miałkim. Miałki też swoje dołożył, bo w 9 minucie sparował na rzut rożny bardzo trudne uderzenie. W doliczonym czasie gry, po rzucie wolnym piłka trafia w poprzeczkę naszej bramki, a ofiarną interwencją przed dobiciem piłki uchronił nas Mateusz Woźniak.

Drugą połowę rywale rozpoczynają z jeszcze większym animuszem i już w 49 minucie zdobywają pierwszą bramkę. Bramka ta dobrze jednak podziałała na naszą drużynę, bo chociaż MKS II nadal groźnie atakował to my nie pozostaliśmy im dłużni. W 65 minucie naciskany przez Jacka Szypulskiego obrońca zagrywa piłkę ręką, jednak sędzia nie zdecydował się podyktować jedenastki. Do remisu w 73 minucie doprowadził Artur Krajewski, który głową zakończył dośrodkowanie z rzutu rożnego Tomasza Grzybowskiego. Siedem minut później Michał Zbysiński dał nam prowadzenie, wykorzystując podanie od Michała Dąbrowskiego. Chwilę potem po dośrodkowaniu Artura Krajewskiego znów mamy zagranie ręką w polu karnym, ale i tym razem gwizdek sędziego milczy. Z prowadzenia cieszyliśmy się raptem pięć minut, kiedy do gospodarze wykończyli ładną akcję zespołową. W doliczonym czasie przed porażką uratował nas Jakub Miałki, który do tego momentu pewnie sam nie wiedział, że jest tak rozciągnięty.

MKS II - Tamka 2:2 (0:0) Artur Krajewski 73' (asysta Tomasz Grzybowski), Michał Zbysiński 80' (asysta Michał Dąbrowski)