Aktualności

I znów strzelamy ślepakami

• autor: admin1987, 2017-05-13 18:26

TAMKA - WKRA 1:3 (0:1)

Gdyby alianci podczas drugiej wojny światowej strzelali tak celnie, jak nasi zawodnicy w meczu z Radzanowem, to dziś wszyscy w Europie mówili by po niemiecku, a drużyny z Madrytu, Barcelony, Paryża czy Londynu, walczyłyby o triumf w Bundeslidze. W końcówce spotkania mieliśmy sytuację, kiedy to w ciągu 20 sekund mieliśmy 5 (tak pięć!) sytuacji stuprocentowych i nie potrafiliśmy zdobyć bramki. Jak tak dalej pójdzie, to większe szanse będzie miał plemnik, żeby dotrzeć do komórki jajowej, niż piłka do bramki po strzale zawodników naszej drużyny. Boli to szczególnie dlatego, że po raz kolejny przegrywamy, choć zasłużyliśmy przynajmniej na remis. Jednak strzelając jedną bramkę, na kilkanaście idealnych okazji... Bramkę dla nas zdobył dziś Maciej Perdion i była to jego premierowa bramka dla naszego zespołu. Miejmy nadzieję, że to obudzi potencjał drzemiący w tym młodym zawodniku. Za tydzień czeka nas kolejna trudna przeprawa, kiedy to zagramy w Guminie na tamtejszym pastwisku. Początek w niedzielę, o godzinie 14

NAJCIEKAWSZE MOMENTY MECZU TAMKA - WKRA:

2' - z rzutu rożnego dośrodkowuje Maciej Perdion, uderza Mateusz Woźniak, piłka przelatuje nad bramką

6' - doskonały przerzut Michała Dąbrowskiego do Tomasza Grzybowskiego, ten mija obrońcę i w dogodnej sytuacji nie trafia w bramkę

8' - goście zaznaczają swoją obecność, na szczęście Jakub Miałki już rozgrzany

14' - znów broni Miałki

16' - kilka minut kiedy to goście nie pozwalają nam na wyjście z własnej połowy, tym razem wypracowali sobie sytuację sam na sam, na szczęście strzał nad bramką

23' - z trudnej piłki zagrywa Michał Zbysiński, ta trafia do Artura Krajewskiego jednak jego strzał lewą nogą przechodzi nad poprzeczką

30' - świetna wrzutka Tomasza Grzybowskiego jednak nasi napastnicy nie zdołali tego wykorzystać

33' - ponownie doskonała piłka od Tomasza Grzybowskiego. Tym razem Michał Zbysiński nie potrafił strzałem głową pokonać bramkarza.

36' - nie zdążyliśmy z powrotem pod własne pole karne i goście wykorzystują tę sytuację strzelając pierwszą bramkę

44' - Artur Krajewski dośrodkował na głowę Macieja Perdiona, ten jednak nie trafia czysto w piłkę

II POŁOWA

50' - Efektowna akcja naszego zespołu, jednak Michał Zbysiński nie zdecydował się na strzał z pierwszej piłki i strata

51' - Zbysiński uderza głową, broni bramkarz

52' - Jakub Miałki nie daje się zaskoczyć w groźnej akcji Wkry

53' - Artur Krajewski zagrywa prostopadle do Macieja Perdiona, ten na raty strzela swoją pierwszą bramkę w naszych barwach

54' - Artur Krajewski w dobrej sytuacji uderza za lekko

57' - znów dobra długa piłka zagrana przez Michała Dąbrowskiego do Tomka Grzybowskiego, tylko rzut rożny

57' - po rożnym duże zamieszanie pod bramką Wkry, goście ratują się wybiciem na kolejny rzut rożny

58' - Maciej Perdion bardzo mocno uderza zza pola karnego, piłka przelatuje nad bramką

60' - Michał Zbysiński niepotrzebnie traci piłkę, goście wychodzą z szybką kontrą, która kończy się bramką

62' - tradycyjnie po stracie gola, ładują nam kolejnego.

74' - Tomasz Grzybowski znalazł się sam przed bramkarzem, uderza jednak nad bramką

83' - Jakub Czaplicki w 100% sytuacji kilka metrów od bramki zamiast uderzać przyjął piłkę i kończy się to stratą

88' - ogromne zamieszanie pod bramką Wkry, jednak nawet z metra nie potrafimy wepchnąć piłki do bramki

90' - Mariusz Dymkowski uderza tuż obok słupka

90'+1 - kompilacja nieporadności. Najpierw Jakub Czaplicki dwukrotnie nie potrafi umieścić piłki w bramce, ta sama sztuka nie udaje się Michałowi Dąbrowskiemu. Podobno do trzech razy sztuka, jednak trzeci nasz zawodnik - Mariusz Jastrzębowski poszedł w ślady swoich starszych kolegów

90+2 - Jakub Miałki broni w sytuacji sam na sam

90+3 - Mariusz Jastrzębowski byłby w sytuacji sam na sam, jednak źle przyjął piłkę i ta wpada w ręce bramkarza naszych przeciwników

Tamka - Wkra 1:3 (0:1) Maciej Perdion 53' (asysta Artur Krajewski)