Aktualności

Zwycięstwo oddane w ostatniej minucie

• autor: admin1987, 2017-09-25 21:04

ŻBIK II NASIELSK - TAMKA 3:3 (1:2)

Nie udało nam się podtrzymać passy zwycięstw. Do celu zabrakło naprawdę niewiele, bo gospodarze bramkę na wagę remisu zdobyli w doliczonym czasie gry. Zagraliśmy wczoraj nie najlepsze spotkanie, a mimo to i tak powinniśmy zejść z boiska z trzema punktami. Zabrakło nam skuteczności i przede wszystkim szczęścia. Do przerwy prowadziliśmy 2:1 po dwóch bramkach głową Michała Zbysinskiego. Przy obu trafieniach asystował mu Tomasz Grzybowski. Michał był bliski zdobycia kolejnej bramki, niestety jego strzał wylądował na poprzeczce. Żbik jedyną bramkę w pierwszej części zdobył z rzutu karnego, który w bezsensowny sposób zrobił Jakub Miałki. Po przerwie stworzyliśmy sobie więcej sytuacji, jednak nie miało to przełożenia na strzelone bramki. W 56 minucie mamy remis, znów nie najlepiej zachował się nasz bramkarz. Kwadrans przed końcem udało nam się ponownie wyjść na prowadzenie. Wrzut z autu Artura Krajewskiego, na bramkę zamienił Jacek Szypulski. W doliczonym czasie po serii naszych błędów gospodarze strzelają bramkę wyrównującą.

Żbik II - Tamka 3:3 (1:2)  Michał Zbysiński 12' (asysta Tomasz Grzybowski), 41' (asysta Tomasz Grzybowski), Jacek Szypulski 75' (asysta Artur Krajewski)