Aktualności

Fatalna passa trwa

• autor: admin1987, 2017-10-18 21:08

TAMKA - GLADIATOR 1:2 (1:0)

Z braku czasu o meczu z niedzieli naprawdę króciutko, a i w zasadzie to nie ma o czym pisać, bo u nas nic nowego, czyli po raz kolejny przegrywamy sami ze sobą. Mecz ułożył nam się kapitalnie, już w 7 minucie Michał Zbysiński strzałem głową wyprowadził nas na prowadzenie (po dośrodkowaniu Artura Krajewskiego). W pierwszej połowie byliśmy zdecydowanie lepsi i powinno być przynajmniej 3:0 dla naszego zespołu ( w najlepszej sytuacji Dawid Krajewski nie trafił do pustej bramki). Po przerwie wyszła zupełnie inna drużyna. Gladiator nie musiał się specjalnie wysilić, żeby dwukrotnie pokonać Macieja Perdiona, który z konieczności wcielił się w rolę bramkarza. Jedną z bramek tracimy z rzutu karnego ( w czwartym meczu z rzędu prezentujemy rywalom "jedenastkę"). My choć mieliśmy niekorzystny wynik, nie potrafiliśmy trafić do siatki. Inna sprawa, że nie daliśmy z siebie tyle, na ile nas stać.

Tamka - Gladiator 1:2 (1:0)  Michał Zbysiński 7' (asysta Artur Krajewski)